English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
نشست مسؤولین نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان قم به میزبانی دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام محمد مهدی کرمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان قم با اشاره به اهمیت حضور پر رنگ مسؤولین این نهاد در حوزه های تاثیر گذار دانشگاه ها گفت: بخش بسزایی از ارتقاء سطح اعتقادی و فرهنگی دانشگاهیان به عهده این نهاد است چرا که نیل به این هدف جز با پیاده سازی فرمایشات رهبر انقلاب میسر نخواهد بود.

وی سخنان اخیر مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ و دغدغه های ایشان در این حوزه را یادآوری نموده و اضافه کرد: دانشگاه یکی از بهترین بسترها برای اقدام جهت رفع نگرانی های معظم له در این حوزه است و نهاد نماینگی مقام معظم  رهبری در دانشگاه نیز پرچم دار این اقدامات است.
دکتر علیرضا باقری ثالث، ریاست دانشگاه حضرت معصومه (س ) نیز نقش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه را بسیار  اساسی عنوان کرده و گفت: قبل از حضور حجت الاسلام آخوند زاده به عنوان مسؤول این نهاد در دانشگاه حضرت ممعصومه(س) جای خالی این نهاد به وضوح احساس می شد ولی  پس از حضور ایشان شاهد پیشرفت های قابل توجهی در امور فرهنگی این دانشگاه هستیم.
حجت الاسلام آخوند زاده مسؤول نهاد نمایندگی دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز فرمایشات مقام عظمای ولایت را نقشه راه دانستن و  گفت: این نهاد در دانشگاه حضرت معصومه (س) در سایه همین نقشه راه توانسته است در مدت زمان اندک گام های مهمی در جهت تحقق اهداف انقلاب در دانشگاه بردارد.
وی همچنین از فرصت با ارزش ایام ماه مبارک رمضان و لزوم استفاده دانشگاهیان از برکات این ماه سخن گفت و خبرداد: طرح ضیافت اندیشه دانشجویان دانشگاه های استان قم در این ماه مبارک  تحت عنایات حق تعالی، در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - نشست مسؤولین نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان قم به میزبانی دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شد.