English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از پروژه 100 هکتاری مکان اصلی دانشگاه حضرت معصومه (س) قم بازدید کرد.

احمد امیر آبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از مکان اصلی و در حال ساخت دانشگاه دخترانه حضرت معصومه (س) قم بازدید کرد.

وی پس از بازدید از ساختمان دانشکده ادبیات و علوم انسانی، خوابگاه دانشجویی و سالن ورزشی، پیشرفت عمرانی این مکان را خوب ارزیابی نموده و گفت: با وجود کمبود بودجه و همچنین وسعت مکان در حد 100 هکتار که به دشواری های کار می افزاید پیشرفت خوبی را شاهد بوده ایم اما موضوع  اجتناب ناپذیر، تلاش برای آمادگی هرچه سریعتر این مکان برای انتقال دانشجویان به آن است.
وی اضافه نمود هرچند برای تخصیص منابع مالی در استان با مشکلات زیادی روبرو هستیم اما با توجه به اهمیت وجود این دانشگاه در استان قم و پیشرفت آن برای مسؤولین کشوری، مبلغ قابل توجهی از بودجه مصوب استان قم به این دانشگاه اختصاص خواهد یافت.
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از پروژه های کشور با کمک خیرین به سر انجام می رسد لذا این دانشگاه هم می تواند از گزینه های مورد حمایت آن ها باشد که  این موضوع هم پیگیری خواهد شد.
احمد امیر آبادی به اهمیت ایجاد صحیح زیر ساخت ها در بدو عملیات عمرانی اشاره نمود و گفت: برنامه ریزی ها باید طوری باشد که زیرساخت های تعیین شده جوابگوی تمام نیازهای شما در سال های آتی هم باشد. لذا ما نیز تلاش می کنیم تا با تسهیل ارائه نیاز های اولیه ای چون گاز و آب در این امر یاری رسان شما باشیم.
دکتر علیرضا باقری ثالث رئیس دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز با تشکر از حسن نظر این نماینده مجلس شورای اسلامی در مورد دانشگاه تحت مدیریتش، به تدوین برنامه بیست ساله دانشگاه اشاره نمود و گفت: به خواست خداوند و عنایت مسؤولین همه ی گزاره های پیش بینی شده در موعد مقرر انجام شده و به زودی شاهد دانشگاهی درخور شأن استان قم در ا ین مکان خواهیم بود.
وی از تدوین چند نامه در حوزه های مختلف مانند افزایش توان آب دهی چاه، ساخت مسجد، تدفین شهید گمنام، پذیرش دانشجو در دوره دکتری و . خبر داد و گفت: این نامه ها با حمایت نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مسؤولین استانی به مراجع مرتبط ارسال و پیگیری خواهد شد.
لازم به ذکر است مکان اصلی دانشگاه دخترانه حضرت معصومه (س) در شهر قم و به مساحت یکصد هکتار در حال ساخت می باشد.


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن:02532012

کد پستی: 3736175515 شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:145-37115   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از پروژه 100 هکتاری مکان اصلی دانشگاه حضرت معصومه (س) قم بازدید کرد.