ورود به سیستم
نام کاربری
رمز عبور
عضویت در خبرنامه
عضویت در خبرنامه
بخش اخبار

کمک به کودکان غزه

همانگونه كه مستحضريد يكي از راهبردهاي انقلاب شكوهمند اسلامي ستيز با ظالمان و حمايت و ياري از مظلومان و ستمديدگان جهان است كه اين حمايت فارغ از مذهب و آيين است ليكن دشمنان كينه¬توز اسلام كه همواره با اختلاف¬افكني و پاشيدن بذر تفرقه قصد ايجاد شكاف ميان صفوف مسلمين را داشته و تقويت گروه¬هاي تروريستي داعش و القاعده از نمونه¬هاي بارز آن به شمار مي¬روند، در ترفندي مكارانه اين طور القاء مي¬نمايند كه مردم مظلوم و بي دفاع غزه كه اغلب اهل سنت مي¬باشند، مورد حمايت مردم شريف ايران قرار نگرفته و حمايت ملت بزرگ ايران تنها شامل شيعيان مي شود. اين در حاليست كه اين مردم مظلوم و بي دفاع به همراه ملت هاي سوريه و لبنان در صف اول خاكريزهاي نبرد با ظلم جهاني بوده و همواره مورد حمايت آحاد ملت شريف ايران مي باشند.
لذا شما مي¬توانيد، با كمك به مردم مقاوم و شجاع غزه از طريق نقدي و چه از طريق واريز به حساب مرتبط با كمك به غزه كه مستقيماً تحت نظارت سردار رشيد سپاه اسلام حاج قاسم سليماني است، علاوه بر اجر معنوي در خنثي سازي اين توطئه دشمن نيز سهيم باشيد.
پايگاه مقاومت كريمه اهل بيت(س)
بسيج كاركنان دانشگاه حضرت معصومه(س)


حدیث هفته
امام علی(ع):
شَرطُ الاُلفَةِ تَرکُ الکُلفَةِ.
شرط الفت ، ترک تکلّف است .
معرفی شهید
شهید مدافع حرمی که با نگاه پرصلابت و نافذ خود حتی در اسارت دشمن ، دل میلیون ها ایرانی را به خود جذب کرد و به قول رهبر انقلاب حجت خدا بر همه ملت ایران بود
مدیریت مالی پایگاه
1)در خواست وام قرض السحنه جهت اعضا
2)کمک به بیماران سرطانی
3)کمک به تامین جهیزیه افراد بی بضاعت
تلفن: 02533209030     رايانامه: basij@hmu.ac.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) قم © 2017 است.