English
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم
دانشگاه حضرت معصومه(س) قم

به اطلاع کلیه خواهــران دانش‌آموختـه و یا مشغـول به تحصیل در دانشگاه‌هــای دولتـــی که حائز شرایـط مندرج در "آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر" به شماره 21/77948 مورخ 1393/5/5 و اصلاحيه شماره 2/299574 مورخ 96/12/16 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، می‌باشند می‌رساند، دانشگاه حضرت معصومه(س) در نظر دارد در نیمسال اول سـال تحصیلی 99-98 در مقطع کارشناســی ارشــــد، بدون آزمون، از میان فارغ التحصیلان در رشته‌های مدیریت و علوم حدیث، در دو رشته مدیریت بازرگانی در شش گرایش بازاریابی، بازرگاني بين المللي، تجارت الكترونيك، مديريت استرات‍ژيك، بازرگاني داخلي و كارآفريني و رشته علوم حدیث گرایش نهج‌البلاغه به شرح مندرج در این فراخوان دانشجو می‌پذیرد.

شرایط پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد:
دانشجویان ممتاز که دارای یکی از شرایط زیر باشند می‌توانند از تسهیلات این آئین‌نامه استفاده نمایند:
1. دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته با رعایت شرایط زیر:
1.1 پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی به لحاظ میانگین کل، جزء 15 درصد برتر در بین دانشجویان هم‌رشته و هم‌ورودی خود باشند.
1.2 حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش‌آموخته شوند.(اتمام دوره کارشناسی تا تاریخ 98/6/31)
1.3 پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش‌آموختگی و صرفاً برای یکبار امکان‌پذیر می‌باشد.
2. دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی پیوسته که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی فارغ التحصيل شوند دانشگاه می تواند این گروه را خارج از ظرفیت پذیرش کند.
3. برگزیدگان رتبه‌های اول تا پانزدهم نهایی المپیادهای علمی – دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده یا رشته‌های مرتبط، با معرفی دبیرخانه المپیاد.


مدارک مورد نیاز:
1. فرم تکمیل شده بررسی درخواست پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز (قابل دانلود از اینجا)
2. تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی
3. یک قطعه عکس4 ×3 ( الصاق به فرم شماره 1)
4. ریزنمرات تا پایان نیمسال ششم به همراه معدل کل
5. رزومه علمی به علاوه مدارک و مستندات مربوط به فعالیت‌های پژوهشی
6. اصل رسید بانکی به مبلغ 600و000 ريال برای دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه(س) و 000, 700 ريال برای دانشجویان دانشگاه‌های دیگر به شماره حساب 0111286793002 نزد بانک ملی ایران شعبه میدان میثم قم به نام دانشگاه حضرت معصومه(س)- بانک دریافت وجوه درآمد متفرقه.

نحوه ارسال:

متقاضیان حائز شرایط باید مدارک درخواستی را حداکثر تا پایان اردیبهشت 1397 با پست پیشتاز به نشانی قم، بلوار غدير، روبروي ورزشگاه يادگار امام(ره)، دانشگاه حضرت معصومه(س) صندوق پستی 1179-37195 ارسال نمایند.


تذکرات مهم:
1. براساس آئین‌نامه، مدارک متقاضیانی قابل بررسی خواهد بود که بیش از یکسال از دانش‌آموختگی ایشان نگذشته و تاکنون برای ورود به دوره کارشناسی ارشد از تسهیلات مربوطه استفاده نکرده باشند.
2. از داوطلبان گرامی درخواست می شود که از مراجعه حضوری خودداری نمایند. نتایج نهایی متعاقبا از طریق همین سایت و یا تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
3. دانشگاه هیچ گونه تعهدی نسبت به بررسی پرونده‌هایی که مدارک متقاضی ناقص و یا فرم‌های ارسالی بدون مهر و امضاء باشند، ندارد.
4. پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی، در مقطع کارشناسی ارشد، مطابق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مقررات دانشگاه پس از ارزیابی و امتیازدهی به فعالیت‌ها و سوابق داوطلبان و درصورت نیاز مصاحبه انجام می‌پذیرد. بدیهی است ارسال مدارک هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.
5. اسامی پذیرفته ‌شدگان به همراه مدارک مربوطه برای تطبیق شرایط و اعلام پذیرفته‌شدگان نهایی، به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
6. متقاضیان پذیرفته شده درصورتیکه پس از ثبت‌نام از تحصیل منصرف شوند ملزم به پرداخت هزینه آموزش رایگان خواهند بود.
7. پذیرش دانشجویان غيرایراني، ایراني انتقالي از دانشگاه های خارج از کشور و دانشجویاني که مدرک خود را از دانشگاه‌های خارج از ایران اخذ نموده اند، در این فراخوان امکان پذیر نيست.
8. مدارک ارسالی و هزینه ثبت‌نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
9. دانشگاه صرفاً درخواست دانشجویان دانشگاه‌های دولتی(دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی، پیام‌نور و جامع علمی کاربردی را شامل نمی‌شود) را بررسی خواهد نمود. لذا خواهشمند است دانشجویان سایر دانشگاه‌ها از ارسال فرم درخواست و واریز وجه خودداری نمایند.
شون دانشگاه فاقد خوابگاه ملکی می ‌باشد و دانشجویان در خوابگاه خودگردان اسکان داده می‌شوند.
11. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در وقت اداری روزهای شنبــه تا چهارشنبــه با شماره تلفن 33209056-025 تماس حاصل نمایند.

 

 


نشانی: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)

تلفن: 02533209030   کد پستی: 3736175515   شناسه ملی: 14002794966   صندوق پستی:1179-37195   دورنگار:02533209050

پست الکترونیکی: info@hmu.ac.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد

دانشگاه حضرت معصومه(س) قم - فراخوان پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون (سال تحصیلی 99-98)