نخستين نشست هيأت امناي بنياد خيرين حامي دانشگاه حضرت معصومه(س) برگزار شد.

شامگاه گذشته نخستين نشست هيأت امناي بنياد خيرين حامي دانشگاه حضرت معصومه(س) با حضور سرپرست استانداري قم، معاونين، فرماندار قم و نيز نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي در تالار اميران قم برگزار شد.

دكتر علي رضا باقري ثالث رييس دانشگاه حضرت معصومه(س) در ابتداي اين نشست ضمن اشاره به ضرورت تأسيس اين بنياد گزارشي از روند تشكيل آن در دانشگاه حضرت معصومه(س) پرداخت.
حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا آشتياني عراقي نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي و رييس هيأت امناي بنياد نيز در سخناني با اشاره به ضرورت شكل گيري اين بنياد به نقش خيرين در پيشبرد اهداف و نيازهاي نظام در ادوار مختلف پرداخت.
وي با اشاره به تازه تأسيس بودن دانشگاه حضرت معصومه(س) افزود: خوشبختانه تا كنون اين دانشگاه توانسته است به رغم مشكلات موجود بر سر راه مراكز جديد التأسيس به خوبي امور را به پيش ببرد.
آشتياني عراقي در ادامه به مشكل فضاي فيزيكي دانشگاه اشاره اي داشت و گفت: در ابتداي راه اندازي دانشگاه به همت استاندار وقت بخشي از فضاي متعلق به استانداري قم به دانشگاه اختصاص يافت و علاوه بر آن نيز فضايي بالغ بر يك صد هكتار در شهرك حوزوي دانشگاهي قم تخصيص پيدا كرد.
وي ادامه داد:خوشبختانه با تلاش هاي دست اندركاران و حمايت مسؤلين دانشگاه اين فضا هم اكنون در دست احداث است.
وي ابراز اميدواري كرد: با حمايت خيرين و مسؤلين استان قم اين فضا به وضعيت مطلوب برسد. 


سرپرست استانداري قم نيز در سخناني با اشاره به حضور خيرين در عرصه هاي مختلف از جمله مدرسه سازي، احداث مسجد، بيمارستان و فضاهاي آموزشي اظهار كرد: خيرين بازوان پربركت دولت در عرصه هاي مختلف هستند.
فريدون همتي سرپرست استانداري قم در نشست خيرين دانشگاه حضرت معصومه (س) كه در تالار اميران برگزار شد، حضور خيرين در عرصه هاي مختلف را موجب دلگرمي مسئولان دانست.
سرپرست استانداري قم با اشاره به را اندازي دانشگاه دخترانه ي حضرت معصومه (س) ، فعاليت هاي اين دانشگاه در زمينه هاي مختلف را درخور قدرداني دانست و افزود: اميدواريم با حمايت جدي و همه جانبه خيرين شاهد ترقي آن در عرصه هاي مختلف باشيم.
 مشاور عالي وزير كشور با بيان اينكه مراجع عظام و مردم شريف قم در عرصه هاي مختلف از جمله مدرسه سازي، احداث مسجد، بيمارستان و فضاهاي آموزشي فعالانه حضور داشته اند و حمايت كرده اند خاطرنشان كرد: خيرين بازوان پربركت دولت در عرصه هاي مختلف هستند.
وي بر استفاده از اين پتانسيل عظيم در توسعه فضاهاي آموزش عالي استان به ويژه دانشگاه حضرت معصومه(س) تاكيد و تصريح كرد: با وجود كمك خيرين قطعاً دانشگاه هايي در شأن جايگاه و موقعيت اين شهر خواهيم داشت.
در بخش ديگري از اين نشست اعضاي هيأت مديره و مدير عامل بنياد توسط حاضرين مشخص شدند. بر اساس انتخاب هيأت امنا سيدحسن رضوي به عنوان رييس هيأت مديره، مهدي اسكندري به عنوان مديرعامل، سيدمحمود برقعي نائب رييس، احمد رجبيان خزانه دار و باقري ثالث، سعيدي پور و ميره اي به عنوان ساير اعضاي هيأت مديره بنياد برگزيده شدند.
پايان خبر
94/04/21تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه حضرت معصومه(س) می باشد